Adres : Cengiz Topel Cad. Sarnıç Sok. Emrah Apt. No:26/1 Bahçelievler / İstanbul
Telefon : 0(532) 426 47 11
Whatsapp : 0(530) 063 34 78
Mail: info@kalayciturizm.com
E-REZERVASYON
Doğrulama Kodu

Firmamız 2000 yılında Kalaycı Turizm adıyla kurulmuştur. 2000 model bir araç 23 kişilik IVECO marka araç ile yola çıkmıştır. Merkez ofis Cengiz topcı cad. sarnıç sok. no: 26/1 Bahçelievler Şirinevlerde 9 yıllık bir birikimizle 2009 yılında Şube ofis Gültepe mah. Türe sok. Gür sitesi A Blokta hizmet vermekteyiz.
Kalaycı Truizim olarak 9 araçlık öz malıyla ve filosuyla sektördeki yerini almış bulunmaktadır. Bundan sonra ki faaliyetlerimizde de kendinden emin kararlı dakik emniyetli özgüveniyle bu işin temelinden gelen bir anlayışla Kalaycı Turizm olarak yolumuza devam etmekteyiz...

 

Sizin evinize ulaştığınızda yüzünüzün güldüğünü görmek bizim en büyük gurur kaynağımız.


Kalaycı Turizm olarak, seyahat deneyimlerini daha anlamlı, güvenli ve keyifli hale getirmeyi amaçlayan bir ekip olarak yola çıktık. 20 yılı aşkın süredir turizm sektöründe hizmet veren firmamız, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak gördük. Profesyonel kadromuz, modern araç filomuz ve geniş hizmet yelpazemizle seyahatlerinizi unutulmaz kılmak için buradayız.

 

Vizyon;


Vizyonumuz, sektörün lideri olarak her daim örnek gösterilen bir turizm firması olmaktır. Müşterilerimizin seyahatlerini sadece bir taşıma değil, anlamlı bir deneyim haline getirerek, güvenilirlik ve kalite standartlarında sınır tanımamaktayız. Yenilikçi yaklaşımımız ve global perspektifimizle, seyahat endüstrisindeki gelişmeleri takip ediyor ve misafirlerimize en iyi hizmeti sunmaya kendimizi adamış durumdayız.

 

Misyon;


Misyonumuz, seyahat eden herkesi kendilerini özel hissedebilecekleri bir deneyimle buluşturmaktır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, onların ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini aşmak için çaba gösteriyoruz. Sürdürülebilir ve etik bir yaklaşımla, turizmin insanlar arasında anlayışı artırıcı bir araç olabileceğine inanıyoruz. Böylece, her seyahat bir kültürel paylaşım ve unutulmaz anılarla dolu bir maceraya dönüşüyor.

 

Kalite Politikası;
Kalite sistemimizin merkezinde müşterilerimiz vardır. Önce müşteri ilkesinden yola çıkarak müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılacak sistemler kurarız.

 

İlkelerimiz;


- Değişimi ve gelişimi birlikte yönetiriz.
- Verimliliği sürekli sorgulayarak, üretkenliğimizi artırırız.
- Verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın, en büyük kazanç olduğunu biliriz.
- Müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız.
- Kendimizi müşterilerimizin yerine koyar, gereksinimlerini önceden belirleriz.
- Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza katma değer yaratırız.
- Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip, yayılmasını sağlarız.

 

Hizmetlerimiz:

- Transfer Hizmetleri: Havalimanı ve otel transferlerinde konfor ve güvenliği bir araya getiriyoruz. Profesyonel sürücülerimizle sizlere hızlı ve güvenli bir taşıma sunuyoruz.

- Turlar: Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla sizi keşfe çıkarıyoruz. Kültürel zenginlikleri deneyimlemek ve yeni yerler keşfetmek için sizleri bekliyoruz.

- VIP Karşılama: Özel etkinliklerinizde veya iş seyahatlerinizde VIP karşılama hizmetimizle sizleri ağırlıyoruz. Size özel bir deneyim sunmak için buradayız.

- Sürücülü Araç Tahsisleri: Modern ve rahat araçlarımızla iş veya gezi amaçlı sürücülü araç tahsisleri sağlıyoruz. Size taşıma konusunda en iyi çözümü sunuyoruz.

- Öğrenci ve Personel Servisi: Eğitim ve iş dünyasının ihtiyaçlarını anlıyoruz. Öğrenci ve personel servisi ile güvenli taşıma sağlıyoruz.